Przeprowadzki Wrocław Olsztyn
Transport do 3,5 Tony oraz ciężarowy. Przewóz Mebli, paczek - przesyłki kurierskie.
Nasza Firma zajmuje się Transportem oraz Przeprowadzkami. Posiadamy samochody do 3,5 Tony oraz ciężarowe. Wykwalifikowaną ekipę do Przeprowadzek oraz Kierowców z doświadczeniem. Przewozimy palety, pojedyncze paczki, organizujemy kompleksowe Przeprowadzki, wraz z przenoszeniem, zabezpieczaniem i pakowaniem.
Potrafimy dopasować Nasze Usługi do każdego portfela. Wykonujemy Usługi "przy okazji".
Nasze samochody wyposażone są w nawigacje oraz GPS. Jesteśmy dobrze przygotowani do każdej usługi. Wykonujemy ją starannie. Dla Nas najważniejszy jest klient i jego Opinia o Nas. Jesteśmy pewni, że dzięki wysokiej jakości świadczonych usług,  będą nas Państwo polecać znajomym oraz rodzinie.
Kursujemy również na innych trasach - nie muszą się Państwo ograniczać do tej podanej wyżej. Jesteśmy elastyczną Firmą, w razie pytań prosimy o kontakt.
Przeprowadzki Wrocław Olsztyn
Nasza Firmę cechuje przede wszystkim indywidualne podejście do każdego Klienta. Niezależnie, czy jest to osoba prywatna, czy duża Firma. Wieloletnie doświadczeniu w branży transportowej na lokalnym oraz międzynarodowym rynku zaprocentowało setką świetnie zrealizowanych usług. Specjalizujemy się przede wszystkim w świadczeniu usług transportowych oraz przeprowadzek. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy dwie oferty. Pierwsza z nich polega na wynajęciu samochodu, wraz z kierowcą, który pomaga w trakcie załadunku oraz rozładunku towaru. Druga opcja to kompleksowa usługa Przeprowadzki, w której się specjalizujemy. Polega na wynajęciu profesjonalnej ekipy do załadunku/rozładunku, która dodatkowo zabezpieczy wszystkie rzeczy. Na życzenie Klienta może również rozkręcić Meble oraz popakować Państwa rzeczy prywatne.
Z naszą Firmą nie musisz obawiać się, że Przeprowadzka to kłopot. Usługi relokacji wykonujemy od lat. Organizujemy również Transport Mebli, sprzętów, czy palet. Mamy bardzo szeroki wachlarz usług, dlatego wspólnie zadbamy żeby Twoja usługa była perfekcyjnie wykonana. Posiadamy liczne grono zadowolonych Klientów, a to wszystko dzięki dobrej organizacji, odpowiedniego podejścia oraz wyników naszej pracy. Zadbaj o to, aby Przeprowadzka nie kojarzyła CI się ze stresem – powierz to zadanie naszej Firmie.