Wykonujemy Przeprowadzki w relacji Polska – Czechy oraz Czechy Polska.

Szybko, Tanio, Bezpiecznie.

Samochody od 1200 do 7500 KG ładowności. Ekipa od 2 do 6 osób.

Jako Firma możemy pochwalić się setkami zorganizowanych przeprowadzek zagranicznych do Czech. Każda zrealizowana jest szybko, w miarę możliwości jak najtaniej oraz bez żadnych komplikacji. Posiadamy ubezpieczenie OCP, nasi kierowcy posługują się językiem angielskim oraz niemieckim, samochody serwisowane na bieżąco, wyposażone w nawigacje oraz GPS.

W ramach Przeprowadzek Polska Czechy oferujemy:

Przewóz Mebli, sprzętu, rzeczy osobistych, materiałów budowlanych. Pakowanie, demontaż/montaż, przenoszenie mienia. Profesjonalne zabezpieczanie oraz ustawienie Mebli.


Każda zmiana jest stresująca, przeprowadzka zagraniczna jednym z większych, zawsze towarzyszy jej niepokój, zaaklimatyzować się w nowym miejscu nie jest łatwo. Stawiając na nas przejdziecie przez ten proces łatwiej. Od wyboru odpowiedniej Firmy zależy bardzo dużo. Na rynku w relacji Polska - Czechy funkcjonuje wiele przedsiębiorstw, dla zainteresowanych ma to wady oraz zalety. Poza ceną, jakością itd. należy uwzględniać wypadki losowe. W razie uszkodzeń posiadamy ubezpieczenia, a w przypadku problemów z samochodem podstawimy w ciągu kilku godzin kolejny. Nie ważne jaką umowę podpiszesz, takie rzeczy się zdarzają się. Ważne żeby wybrać taką firmę, która potrafi wybrnąć z każdej sytuacji i ma do tego możliwości oraz zaplecze logistyczne na trasach do / z Czech.

Do przeprowadzek wykorzystujemy odpowiednie materiały zabezpieczające – koce, pasy, maty, folie. Nie przeładowujemy towaru – na rozładunku zawsze dojedzie ten sam samochód, który odebrał towar, mają Państwo możliwość założenia plomby na samochód.

Przeprowadzka Polska Czechy, Przeprowadzki do Czech 

Nasze samochody: BUS 13 – 20 lub 25m3. ( 1200 KG ładowności ) oraz samochody ciężarowe około 45m3 ( do 7,5 Tony ). Dopasujemy odpowiedni do Twojej usługi. Odbierzemy ładunek z dowolnego miejsca w Polsce i dojedziemy do każdego Miasta w Czechach. Cena usługi ustalana jest indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania z ofertą. Zadamy bardzo dużo pytań, ale pamiętaj, że jest to potrzebne żeby ten dzień przeżyć bez stresu. Czekamy na kontakt.