Przeprowadzki Szczecin Włochy – Usługi Transportowe ze Szczecina do Włoch

W przypadku Przeprowadzki mieszkania lub domu ze Szczecina do Włoch musisz przygotować dokładną ilość rzeczy tak aby nasz konsultant mógł dobrać odpowiedni samochód oraz ilość pracowników. Mogą wybrać Państwo kilka opcji usługi – od ekonomicznej po kompleksową. W tej ostatniej dostarczymy kartony, spakujemy rzeczy, wyniesiemy oraz wniesiemy cały dobytek.

W relacji Szczecin – Włochy rozliczamy się systemem kilometrowym oraz ilościowym. Co wpływa na czas usługi? Ilość Mebli oraz kartonów worków do przenoszenia. Odpowiednie zabezpieczenie, czy ewentualne demontaże. Bezpośredni dojazd pod klatki, niskie piętra oraz dostępność wind powodują znaczne obniżenie czasu. W trakcie przeprowadzki mogą pojawić się inne przeszkody, takie jak pogoda, korki na drogach, kolizja drogowa – na nie mamy wpływu. Gwarantujemy najlepszą ochroną przewożonych rzeczy, niestety nie możemy wykluczyć żadnych sytuacji, dlatego każdy przewóz jest u nas ubezpieczony.

Przeprowadzki Szczecin – Włochy – z nami zawsze bezpiecznie.

Przeprowadzkę należy zarezerwować od jednego do kilku tygodni wcześniej. Ciężko określić dokładnie, bo jest to uzależnione od klientów. Największym zainteresowaniem cieszą się weekendy oraz końcówka miesiąca, gdy kończą się okresy rozliczeniowe. Jeśli planujesz przeprowadzkę w środku miesiąca, w tygodniu, możesz spokojnie złożyć zamówienie kilka dni wcześniej, jeśli jest to sobota – dwa tygodnie przed. Końców miesiąca – miesiąc to minimum. Oczywiście zadzwoń, a poinformujemy Cię o dostępności.

Wykonujemy przeprowadzki ze Szczecina do każdego Miasta we Włoszech oraz na terenie UE. Ceny uzależnione są od wielu czynników, przygotuj się na wiele pytań od naszego konsultanta, w przeprowadzce nie możemy pozwolić sobie na żaden, nawet najmniejszy błąd. Przeprowadzki zagraniczne wymagają szczególnej analizy logistycznej, więc prosimy o kontakt z kilku tygodniowym wyprzedzeniem.

Za przeprowadzkę Szczecin – Włochy możemy rozliczyć się gotówką lub przelewem, ta druga opcja wyłącznie dla stałych klientów. W przypadku usług na dalsze odległości pobieramy zaliczkę, reszta gotówki może zostać zapłacona na rozładunku. Wycenę dokonujemy na podstawie przeprowadzonej rozmowy z naszym pracownikiem lub wypełnionego formularza kontaktowego. Jeśli usługa jest bardzo skomplikowana istnieje możliwość wyceny osobistej.