Przeprowadzki Toruń – Szwecja, Usługi Transportowe z Torunia do Szwecji   

Przeprowadzki mieszkań na trasie Toruń – Szwecja to usługa, która cieszy się największym zainteresowaniem. Właśnie na tej relacji wykonujemy najwięcej usług. Naszą ofertę kierujemy do ludzi zabieganych, którzy nie mają czasu na nerwy, stres przez wybranie nieodpowiedzialnej firmy do przeprowadzki. Wspólnie z nami łatwo i przyjemnie uporasz się z trudem zmiany miejsca zamieszkania. W początkowej fazie wyceny, dobierzemy odpowiednią ofertę do Twoich potrzeb. Wykonujemy zarówno transport z kierowca, jak i kompleksowe przeprowadzki mieszkań, z pakowaniem do kartonów oraz demontażem Mebli.

Przeprowadzki klientów indywidualnych oraz firm wykonujemy na trasie Toruń – Szwecja, podejmiemy się również usługi do innych Krajów – lubimy dalekie trasy. Wycena w naszej firmie jest darmowa, jeśli chcesz wiedzieć ile potrwa, jaki pakiet będzie najlepszy dla budżetu – skontaktuj się z nami.

Otrzymasz kilka rodzajów wycen. Pierwszą opcją jest przeprowadzka ekonomiczna. Usługa bez naszych materiałów do pakowania oraz tragarzy. Po umówionym terminie pojawia się nasz kierowca, który pomoże w przenoszeniu wcześniej przygotowanych Mebli. Jako profesjonalna firma chcemy dopasować usługi do każdego klienta. Większość osób woli spakować swoje rzeczy osobiście. Jesteśmy świadomi, dlatego tutaj przychodzi opcja usługi standardowej. Klient pakuje rzeczy do kartonów, nasi pracownicy zajmą się zabezpieczeniem oraz przenoszeniem dobytku. W razie potrzeby zajmiemy się również demontażem oraz montażem.

Kompleksowa usługa to opcja dla najbardziej wymagających klientów z Torunia do Szwecji. W jej ramach zajmujemy się pakowanie rzeczy do kartonów, zabezpieczeniem szkła/wrażliwych elementów, transportem oraz przenoszeniem. Wybierając tą opcję nie musicie się martwić o nic, przywieziemy własne kartony oraz pojemniki. W pierwszym etapie przeprowadzki pakujemy rzeczy osobiste oraz szkło. Pudełka zostaną przez nas opisane, ułatwi to sprawne rozpakowanie rzeczy. Następnie przechodzimy do demontażu oraz zabezpieczenia Mebli do transportu. Kolejne zadanie to wyniesienie oraz odpowiednie ułożenie mienia na samochodzie. W nowym lokalu meble wniesiemy we wskazane miejsce, możemy zająć się również rozpakowaniem drobnych elementów oraz montażem. Po usłudze wyregulujemy drzwi w komodach oraz szafach, zdejmiemy folię, możemy wykonać również drobne prace porządkowe.

Jeśli planujesz przeprowadzkę Toruń – Szwecja to tylko z nami.