Wykonujemy Przewóz rzeczy w relacji Polska – Portugalia oraz Portugalia Polska.

Szybko, Tanio, Bezpiecznie.

Samochody od 1200 do 7500 KG ładowności.

Jako Firma możemy pochwalić się setkami zorganizowanych przewozów zagranicznych do Portugalii. Każda zrealizowana jest szybko, w miarę możliwości jak najtaniej oraz bez żadnych komplikacji. Posiadamy ubezpieczenie OCP, nasi kierowcy posługują się językiem angielskim oraz niemieckim, samochody serwisowane na bieżąco, wyposażone w nawigacje oraz GPS.

W ramach przewozu rzeczy Polska Portugalia oferujemy:

Przewóz Mebli, sprzętu, rzeczy osobistych, materiałów budowlanych oraz wielu innych.

Wybór odpowiedniej firmy jest stresujący, zawsze towarzyszy niepokój. Stawiając na nas przejdziecie przez ten proces łatwiej. Od wyboru odpowiedniej Firmy zależy bardzo dużo. Na rynku w relacji Polska - Portugalia funkcjonuje wiele przedsiębiorstw, dla zainteresowanych ma to wady oraz zalety. Poza ceną, jakością itd. należy uwzględniać wypadki losowe. W razie uszkodzeń posiadamy ubezpieczenia, a w przypadku problemów z samochodem podstawimy w ciągu kilku godzin kolejny. Nie ważne jaką umowę podpiszesz, takie rzeczy się zdarzają się. Ważne żeby wybrać taką firmę, która potrafi wybrnąć z każdej sytuacji i ma do tego możliwości oraz zaplecze logistyczne na trasach do / z Portugalii.

Do przewozu rzeczy wykorzystujemy odpowiednie materiały zabezpieczające – koce, pasy, maty, folie, pasy. Nie przeładowujemy towaru – na rozładunku zawsze dojedzie ten sam samochód, który odebrał towar, mają Państwo możliwość założenia plomby na samochód.

Przewóz rzeczy Polska Portugalia, Przewóz rzeczy do Portugalii

Nasze samochody: BUS 13 – 20 lub 25m3. ( 1200 KG ładowności ) oraz samochody ciężarowe około 45m3 ( do 7,5 Tony ). Dopasujemy odpowiedni do Twojej usługi. Odbierzemy ładunek z dowolnego miejsca w Polsce i dojedziemy do każdego Miasta w Portugalii. Cena usługi ustalana jest indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania z ofertą.