Transport ciężarowy Polska Irlandia – Usługi Przeprowadzek samochodem ciężarowym do / z Irlandii

W Express Moves Przeprowadzki posiadamy samochody ciężarowe w relacji Polska – Irlandia. Twoje rzeczy przewozimy jak własne - szybko, profesjonalnie, w atrakcyjnej cenie. Transport, przeprowadzki, przewóz materiałów budowlanych, motorów, sprzętu firmowego.

Podchodzimy indywidualne do każdego klienta. Na podstawie danych, lokalizacji, utrudnień oraz wielkości usługi stworzymy optymalny sposób, tak żeby Twoja usługa została wykonana zgodnie z planem. Od samego początku skupiamy się na obsłudze klientów do / Irlandii, dojedziemy do każdego Miasta. Bardzo dobrze znamy topografię Kraju, dzięki setkom wykonanych transportów.  

Ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz firm, które szukają przewozu na trasie Polska – Irlandia. Bazujemy na stałych klientach oraz jednorazowych – jeśli tylko raz skorzystasz z naszej usługi, jesteśmy pewni, że polecisz nas swoim przyjaciołom. Naszym główny celem jest tworzenie przyjacielskich relacji z naszymi kontrahentami. Chcemy być Twoją pierwszą i już zawsze niezastąpioną firmą transportową.

Transport samochodem ciężarowym do / z Irlandii

- Profesjonalne przeprowadzki mieszkań, domów, biur.

- Bezpieczny Transport oraz przenoszenie mienia ( ekipy od 2 do 6 osób )

- Transport samochodem ciężarowym

- Przewóz materiałów budowlanych

- Demontaż/Montaż Mebli, Utylizacja Mebli

- Posiadamy ubezpieczenie OCP

- Stała, przeszkolona kadra kierowców

- Pojazdy wyposażone w GPS, nawigację, pasy, sprzęt zabezpieczający

- U nas możesz zapłacić gotówką lub przelewem – druga opcja dostępna dla stałych klientów.

Transport ciężarowy Polska - Irlandia – nic bardziej prostego. Z nami dojedziesz do każdego Miasta w Europie, wykonaliśmy wiele przewozów zagranicznych, nasi kierowcy przejechali setki tysięcy kilometrów – nie boją się wyzwań, wiedzą jak sprostać wymaganiom każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Transport ciężarówką na dłuższą odległość wymagają przemyślenia oraz ostrożności. Dzięki naszej wiedzy spędzisz ten dzień miło i przyjemnie – ułatwimy Ci to dzięki spersonalizowanemu planowi działań.

Zapraszamy do współpracy