Transport do 3,5 Tony DMC Polska Finlandia oraz z Finlandii do Polski

Posiadamy BUSY 13, 20 oraz 25m3 do 3,5 Tony DMC o ładowności 1200 KG. Jeśli Twój towar ma większą wagę, możemy podstawić również samochód ciężarowy.

Jeśli potrzebujesz przewozu materiałów budowlanych, rzeczy osobistych lub przeprowadzasz się – nie mogłeś trafić lepiej. Zajmujemy się również przenoszeniem mienia, czyli usługą na którą nie każdy klient ma ochotę. Działamy w relacji Polska – Finlandia od kilkunastu lat. Jesteśmy najlepszym wyborem dla Ciebie. Dzięki nam zaoszczędzisz czas oraz pieniądze, a Twój towar zostanie bezpiecznie przewieziony z punktu A do punktu B.

Oferujemy profesjonalną pomoc podczas każdej usługi transportowej – od przewozu rzeczy po przeprowadzki. Współpracujemy z osobami prywatnymi oraz firmami, wystawiamy FV. Możesz zaufać naszemu doświadczeniu.

Jeśli planujesz przeprowadzkę zagraniczną do Finlandii - nie mogłeś trafić lepiej. Posiadamy BUSY oraz ciężarówki, dopasujemy odpowiedni samochód do Twoich potrzeb oraz wymagań. Przewozimy zarówno małą ilość mienia do 1200 KG, jak i dużą ilość towaru samochodami ciężarowymi. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Wyruszamy z każdego miejsca na terenie Polski, dojedziemy do każdego Miasta w Finlandii. Samochody dopasowane do dłuższych odległości, wyposażone w GPS, nawigację, a kierowcy posiadają doświadczenie na trasach zagranicznych.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, oferujemy nie tylko przeprowadzki, czy przewóz materiałów budowlanych, ale również transport motocykli, pojedynczych elementów – przy okazji. Wszystko zawsze starannie zabezpieczamy, na życzenie klienta wynosimy/wnosimy. Wiemy jak obchodzić się z każdym ładunkiem, dzięki nam unikniesz uszkodzeń, czyli również nerwów oraz strat finansowych. Zadzwoń do nas, a przekonasz się dlaczego tak wielu klientów do / z Finlandii zaufało nam w kwestiach transportowych.

- Transport do 3,5 Tony DMC

- Transport ciężarowy

- Przeprowadzki

- Przewóz materiałów budowlanych