Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Od 2009 roku wykonujemy usługi na terenie Miasta oraz za granicą. Oferujemy kompleksowe usługi prywatne, Firm, Biur, Magazynów. Wykonujemy bezpieczne Przeprowadzki samochodami do 1,3 do 12 Ton ładowności, od 13 do 55 m3. Miła obsługa, najwyższa jakość usługi to nasza domena. Możliwość zamówienia ekipy 2,3,4 osobowej. W przypadku większej Przeprowadzki – nawet kilkadziesiąt osób.

Nie pracujemy na godziny, żeby oszacować koszt usługi wejdź w zakładkę cennik - wyślij Mail lub zadzwoń i podaj szczegóły zgodnie z sugestiami.
Najczęściej wykonujemy usługi na terenie Miasta lub okolicach. Zbudowaliśmy zaufanie klientów dzięki profesjonalnemu podejściu do każdego zlecenia. Klienci często nas polecają, może to świadczyć o dużym zaufaniu jakim nas darzycie.

Realizujemy również Przeprowadzki międzymiastowe, do każdego Miejsca w Polsce. Dzięki dużej flocie samochodów, możemy wykonać zarówno małą usługę, jak i dużą Przeprowadzkę całego domu, czy Firmy.

Oferujemy:
- Przeprowadzki Prywatne,
- Przeprowadzki Firm,
- Przeprowadzki Biur,
- Przeprowadzki Magazynów,
- Usługi Bagażowe,
- Transport Mebli, AGD, RTV.

W ramach Przeprowadzki wykonujemy:
- Załadunek, rozładunek,
- Zabezpieczenie mienia,
- Demontaż/Montaż,
- Pakowanie rzeczy osobistych.  

Postaw na doświadczenie naszej Firmy! Postaw na Express Moves!